خدمات ما: طراحی و برنامه نویسی وبسایت، برنامه نویسی نرم افزار، بهینه سازی سایت، افزایش آمار بازدید سایت و رتبه در گوگل

طراحی و برنامه نویسی وبسایت:
کلیه وبسایت های طراحی شده توسط گلساسافت بصورت اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می شوند و طی هیچکدام از مراحل از ابزارها و CMSهای آماده استفاده نمی شود. این کار باعث بالا رفتن کارایی و امنیت نرم افزار شده و مدیران براحتی و بدون پیچیدگی قادر به مدیریت نرم افزار خواهند بود.
تکنولوژی هایی که ما در طراحی و برنامه نویسی سایت استفاده می کنیم به قرار زیر می باشند:
HTML
CSS
jQuery
Asp.Net
#C

برنامه نویسی نرم افزارهای تحت ویندوز:
گلساسافت آمادگی خود را جهت همکاری با ادارات، سازمان ها، کارخانه ها و شرکت هایی که نیاز به نرم افزار اختصاصی جهت انجام امور خود دارند اعلام می دارد.

بهینه سازی سایت:
گرچه وجود وبسایت برای هر کسب و کاری لازم است اما در صورتی که وبسایت مورد نظر نتواند بازدید کننده و مشتری جذب کند در واقع زمان، پول و انرژی به هدر رفته است. از این رو لازم است تا وبسایت موردنظر برای موتورهای جستجوگر بهینه شود تا کاربرانی که در موتورهای جستجوگر به دنبال کلمه یا عبارتی هستند که در رابطه با تجارت شماست به وبسایت شما هدایت شوند. اهمیت بهینه سازی به قدری است که وبسایت بهینه نشده را به موزه ای تشبیه می کنند تا درهایش را به روی بازدیدکنندگان بسته است.
گلسا سافت علاوه بر روش های عمومی برای بهینه کردن سایت، روش های اختصاصی و منحصر بفردی دارد که منحصر بفرد بوده و به اصطلاح معجزه می کنند.

افزایش آمار بازدید سایت:
گلسا سافت با استفاده از روش های اختصاصی خود قادر به افزایش بازدید و رتبه شما در گوگل می باشد.